SIKÇA SORULAN SORULAR

Vermiş olduğunuz sipariş, 24 saat içerisinde kargolanır. 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılması hedeflenmektedir. Kargo firmasının yoğunluğuna ve bölgenizdeki hizmetine göre farklılık gösterebilmektedir. Hafta sonu çalışılmamaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Siparişiniz için adres değişikliğini cokucuzagelsin.com  adresimizden kullanıcı girişi yaparak veya  sipariş numarası ile destek@cokucuzagelsin.com'a   bildirerek gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerin adres değişikliği gerçekleştirilememektedir.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz cokucuzagelsin.com’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Alışverişlerinizde Kapıda ödeme seçeneği yoktur.
cokucuzagelsin.com üzerinden yapılan alışverişlerde tüm kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.
Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz.