HAKKIMIZDA

 

Bizler Cokucuza gelsin.com markası olarak internetten ürün satışı yapabilmek için kurulmuş genç ve modern bir markayız. İnternet sitemizin satışlara başlamasıyla beraber kendimiz sürekli geliştirip yenileyerek satışlarını yaptığımız ürün çeşitlerine yeni trend koleksiyonlar ve yeni ürün yelpazeleri katarak sizlere daha yakından misafir olmak istiyoruz.

 

Misyonumuz ; Satış pazarlama ürün geliştirme ve imalat bölümlerinde yerleşik çalışan Genç ve dinamik ekiplerimizin katkıları ile Güncel Moda trendlerini yakından takip edip kaliteli ürünleri çok ucuza üretmek ana işimiz olacaktır. Ayrıca yakın zaman içinde yapacağımız yeni yatırımlar ile değişik sektörler içinde ürün araştırmaları yaparak piyasada satılan en kaliteli ve en seçkin ürünleri sizler için çok ucuza temin ederek internet sitemizde satışa sunarak Bütçenize göre en hesaplı şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlayıp Türkiye’mizin her köşesine en hızlı ve En güvenilir şekilde teslimat yapan kargolar ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde internet sitemizden satın aldığınız ürünleri sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı kendimize misyon edindik.

 

Vizyonumuz; Öncesinde Türkiye’mizde üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz ile marka olup sonrasında Türkiye’mizde üretilen milli ve yerli ürünlerimizi Tüm Dünya geneline ulaştıran Kurumsal bir marka olmaktır.